Deti môžu prázdninovať v knižnici

Počas februárových jarných prázdnin (18.2.-22.2.) košická knižnica už tradične prichádza s  ponukou zmysluplného trávenia voľného času pre prázdninujúcich školákov. Tí sa môžu rozhodnúť pre niektoré z atraktívnych podujatí, ktoré sú pripravené vo všetkých mimoškolských pobočkách.

deti s knihami

V Centrálnej požičovni na Tajovského 9 budú môcť vyrábať rozprávkové masky a zúčastniť sa zážitkového čítania z rozprávkových kníh. Zážitkové čítanie bude  aj v pobočke na Námestí Jána Mathého 1. Zábavné dopoludnie plné hier a prekvapení pre deti v mladšom školskom veku sa uskutoční v pobočke na ulici Dávida Feju 5, kde sa deti vyberú na dobrodružnú výpravu na tajomný ostrov Knihománie. Chýbať nebudú tvorivé dielne v Nezábudke, čarovný svet krepového papiera zas spoznajú deti v pobočke na Humenskej 9. „Slabikový vlak sa teší na teba. Žiadnu vstupenku ti netreba!“ je názov aktivít v pobočke na ulici Boženy Němcovej 27, kde si deti môžu vyskúšať kreatívne čítanie a písanie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>