Dotknite sa svetiel na uličke

V sobotu 18. mája rozžiari Hrnčiarsku ulicu svetelná inštalácia. Návštevníci sa počas Noci múzeí môžu tešiť na Uličku remesiel plnú svetiel, príjemnú hudbu a výnimočnú atmosféru remeselníckych dielní v netradičnom čase.

dotknite sa svetla na ulicke

Počas programu, ktorý bude od 20:00 do 24:00, zmení budovy na Hrnčiarskej ulici farebná svetelná inštalácia. Rozžiaria sa aj remeselnícke dielne. Príjemnú atmosféru dotvorí kapela Los Massakeros. Návštevníci si budú môcť posedieť na letných terasách pri pohodovej hudbe v nezabudnuteľnej atmosfére Uličky remesiel.

Podujatie Dotknite sa svetiel na uličke je súčasťou projektu realizovaného neziskovou organizáciou Košice región umenia a kultúry, n.o., ktorý podporilo Ministerstvo kultúry SR. Príprava a realizácia týchto podujatí je v súlade s aktivitami Košice EHMK 2013. Cieľom projektu je zvýšenie kultúrno-spoločenskej hodnoty Hrnčiarskej ulice v Košiciach a vzbudenie záujmu o existujúce remeslá.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>