Na východnom Slovensku zaspievajú svetoznámi tenoristi The Tenors

(pluska.sk; 18/11/2013; Plus JEDEN DEŇ/fer ; Zaradenie: Regióny)

Lákavý bonbónik pre milovníkov veľkých hlasov! Počas záverečného ceremoniálu projektu KošiceEurópske hlavné mesto kultúry v polovici decembra zaspieva v metropole východu svetoznáme kvarteto The Tenors.

 

Štyria kanadskí operní speváci Victor Micallef, Clifton Murray, Remigio Pereira a Fraser Walters spievali v šou Oprah Winfrey americkému prezidentovi Barackovi Obamovi či britskému premiérovi Tonymu Blairovi.

 

Speváci spolupracovali aj s kolegami zvučných mien. Ide o také legendy, ako sú Paul McCartney, Céline Dion, Sheryl Crow alebo Andrea Bocelli. Tenoristi však neodmietli ani spoločnú prácu s tínedžerskou hviezdou Justinom Bieberom.

 

Lístky už za 15 eur

V Košiciach sa štvorica predstaví 13. decembra o 21. hodine.

 

“Tento termín sme vybrali preto, aby sa ľudia stihli po skončení programu na Hlavnej ulici presunúť na koncert. Snažili sme sa, aby bol tento hudobný zážitok dostupný širokej verejnosti, preto sa lístky predávajú už od 15 eur. Najlepšie miesta stoja 69 eur,” vysvetlil Ľuboš Virág z agentúry, ktorá koncert organizuje.

 

Vystúpenie má o to špecifickejšiu príchuť, že The Tenors priletia z Kanady do Európy len pre košické vystúpenie. Kvarteto spieva na koncertoch nielen operné árie, ale aj najznámejšie popové piesne v netradičných úpravách.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>