Príďte si v sobotu celý deň čítať

Festival Číta celá rodina vyvrcholí už túto sobotu, 26. 10. 2013, celodenným programom pre rodiny s deťmi. V čase od 10. do 16. hodiny. V areáli Kasární/Kulturparku budú v pavilóne Bravo každú hodinu autorské besedy moderované Zuzanou Belkovou a Dadom Nagyom. K dispozícii budú spoločenské hry a na burze kníh si možno nájdete tú svoju. Presne napoludnie sa uskutoční krst novej knihy Petry Nagyovej-Džerengovej Klára a IGLU, ktorá je pokračovaním úspešnej knihy Klára a MÁTOHY. Záujemcovia si ju tu budú môcť kúpiť skôr, ako sa dostane na pulty kníhkupectiev, a samozrejme, aj požiadať autorku o autogram.

Veselé čítania Pána Mrkvičku a divadelné predstavenia Lukáša Tandaru a Miriam Ryšavej budú na návštevníkov čakať v pavilóne Foxtrot. Veľký Literárny večer si fanúšikovia môžu vychutnať v pavilóne Papa od 18. hodiny. Sprevádzať vás budú moderátori Zuzana Belková a Dado Nagy a večer umocní hudobný program Veroniky a Maťa Husovských.

Festival Číta celá rodina je zameraný na podporu čítania a čítania v rodinách. Špecifikom je jeho rodinný charakter, umocnený aj prítomnosťou rodinných príslušníkov jednotlivých tvorcov kníh. So svojimi ratolesťami príde napríklad Petra Nagyová-Džerengová, Silvester Lavrík, Dušan Taragel, Juraj Šebesta či Ivona Březinová, jedna z najčítanejších českých autoriek pre deti a mládež.

Viac informácií o programe sa dozviete na:

http://www.k.kosicekmk.sk/index.php/archiv-clankov/151-cita-cela-rodina-2013

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>