BazzArt

Dátum a čas:
Pondelok - 02. 09. 2013 - 18:00

Miesto konania:
Historické centrum mesta (Dolná brána)


bazzartPodujatie BAZZART sa prvýkrát predstaví ako týždenný festival, ktorý si tento rok dalo za cieľ svojich aktivít vzdelávanie. V Košiciach odštartujeme jesennú vlnu design week-ov, ktoré sa konajú po celej Európe. Festival BAZZART prinesie prvotriednu expozíciu súčasného dizajnu, ktorému budú sekundovať edukačné aktivity, tvorené formou workshopov. Tento rok zvýrazníme dominantu EDU zone, do ktorej prinesieme 13 subjektov zo Slovenska a zahraničia. Číslo 13 sa pritom stane podstatným číslom. V rámci dizajnu sa predstavia dizajnéri z 13 bývalých európskych hlavných miest kultúry, 13 subjektov v rámci vzdelávania,  uskutočni sa 13 odborných prednášok. Festival BAZZART prinesie však oveľa viac v podobe troch profesionálnych workshopov ešte pred samotným otvorením festivalu, ktorý sa ako vždy ponesie v duchu kreativity a aktuálneho dizajnu.

Viac o programe:

 http://www.kosice2013.sk/modni-navrhari-oblecu-kosice/

Organizátor: BAZZART
Partneri: Košice 2013, n. o., MK SR, mesto Košice, Taylor & Wharton


Poloha na mape

Načítanie mapy…

4 Reakcia na BazzArt

  1. Môžem poprosiť o spresnenie času? nakoľko človek nesedí celý deň v meste a nečaká na začatie nejakej akcie

  2. Košice 2013

    Už čoskoro program doplníme, keď ho dodajú organizátori.

  3. oranizátori zaspali asi, alebo si robia akciu sami pre seba, prípadne pre ľudí blízkych a špeciálne pozvaných? Nenašla som žiadny ucelený program nikde na internete ! Ešteže je v Košiciach kopa iných super akcií. Hm, aspoň nemám dilemu čo si vybrať.

  4. Prosim vás. Facebook nieje len na chat a hry. Aloha.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>