Skupina Dilemma vyráža na jesenné turné

Výborný zvuk, pôsobivá svetelná show, videoprojekcie, ale hlavne excelentní muzikanti a kvalitná rocková hudba – to je záruka jedinečného hudobného zážitku – Dilemma Rock tour 2013.

logo-dilemma-rock-tour-300x300

zalozka dilemmaSkupina DILEMMA, ktorú tvoria špičkoví muzikanti: Juraj Tatár, Marcel Buntaj a Martin Gašpar (známi z mnohých hudobných projektov), Matěj Morávek – talentovaný mladý český gitarista (dvorný gitarista českej legendy Vlasty Redla) a Ján Spišák  (spevák, autor piesní) sa už intenzívne chystá na slovenskú časť turné, ktorá potrvá až do októbra.

S vlastným zvukom a pôsobivou svetelnou show absolvujú jedenásť koncertov po celom Slovensku. Počas vystúpení budú premietané aj klipy zo súťaže pre mladých umelcov o najlepší videoklip: “VIDEO ZA 2000”.

Súťaže sa môže zúčastniť každý, kto na jednu z piesní z nového albumu Low Profile Scream podľa vlastného výberu pošle video, ktoré natočil. Členovia kapely vyberú najlepšie videá do finále, v ktorom budú o priazeň divákov bojovať tri týždne. Víťaznym videom bude to, ktoré bude mať na YouTube najviac like-ov, a jeho tvorca získa cenu 2.000 EUR.  Ešte stále je možnosť zapojiť sa do súťaže.

Viac info o súťaži: www.dilemma.sk

Dilemmu na koncertoch podporia hudobní hostia : košickí Aftercrow The ParentalsLejdynakant z Partizánskeho a v Bratislave, Žiline a Trenčíne maďarská progresívna skupina Haelo, s ktorou by sa na oplátku mali objaviť na koncertoch v Maďarsku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>