Verejná zbierka kníh pomôže deťom z Luníka IX

Knižnica pre mládež mesta Košice v spolupráci so Saleziánmi don Bosca bojujú za zlepšenie gramotnosti a znalosti slovenčiny detí. Spoločne pripravili verejnú zbierku kníh pre deti z Luníka IX. Darcovia môžu priniesť akúkoľvek detskú knihu na ktorúkoľvek z 24 pobočiek knižnice, vítané sú najmä tie pre najmenších.

ku kniham pre deti

Prostredníctvom darcovského portálu ĽudiaĽuďom.sk. môžu záujemcovia prispieť aj finančnou čiastkou. Výzva knižnice je v platnosti od stredy 20.3.2013 a nachádza sa na adrese www.ludialudom.sk/lunikIX. Postupne bude výzva košickej knižnice podporená aj benefičnými elektronickými aukciami kníh, ktoré venujú slovenskí autori. Na portáli budú zverejňované reportáže z pastoračného centra, takže darcovia budú mať vždy čerstvé informácie o projekte, ktorý podporili. Zbierka potrvá jeden rok t.j. do 20.3.2014.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>