KOŠICE V KONTRASTOCH NA STENÁCH HISTORICKEJ RADNICE

vystava-fotografii

KOŠICE 4. 12. 2007 – Občianske združenie ÚLET a mesto Košice pozývajú všetkých záujemcov o fotografiu na výstavu s názvom Košice v kontrastoch. Vernisáž spojená so slávnostným vyhodnotením rovnomennej fotografickej súťaže sa uskutoční vo štvrtok 6. decembra 2007 o 17:00 v priestoroch Historickej radnice na Hlavnej ulici č. 59 v Košiciach. Výstava bude sprístupnená do 31.decembra 2007.

Autormi záberov zobrazujúcich prednosti a nedostatky mesta, jeho kultúrno-spoločenský život a kontrastnú architektúru sú súťažiaci vo veku od dvanásť do dvadsaťšesť rokov. Ich pohľad cez objektív hodnotil fotograf a pedagóg Pavel Maria Smejkal a fotograf Igor Tymczák. Porotcovia predstavia svoj názor na fotografie v rámci workshopu, ktorý predchádza slávnostnému vyhodnoteniu.

Košice v kontrastoch sú podporným podujatím kandidatúry mesta Košice na Európske hlavné mesto kultúry v roku 2013. Viac čerstvých informácii o súťaži a výstave nájdete na webstránke http://kvk.ulet.sk, kde bude sprístupnená i internetová galéria súťažných fotografií.

Viac informácií:
koordinátorka projektu Alena Štrompová, strompova@ulet.sk, 0902 227 145
http://kvk.ulet.sk
http://ulet.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>