Milan Kolcun bude v talkshow spovedať hostí

Druhé vydanie košickej talkshow Milana Kolcuna Bez šepkára prinesie vo štvrtok, 21. novembra, od 19:00 hod. na Malú scénu ŠD Košice opäť viac ako zaujímavých hostí. Hovoriť sa bude nielen o pripravovanom muzikáli Móric Beňovský, ale aj o akrobatickom lietaní a rádiom riadených modeloch. Bývalí moderátori si zaspomínajú na prvé košické súkromné rádio TOP rádio a hovoriť sa bude aj o projekte K.A.I.R.

Ako prezradil Milan Kolcun , jeho prvým hosťom bude ďalší Milan, tentoraz Antol. Spoluautor a režisér pripravovaného muzikálu opäť poodhalí zákulisie a určite so sebou prinesie aj niektoré z muzikálových hviezd.

„Zaujímavým hosťom bude určite aj známy akrobatický letec, pplk. Milan Santovják, ktorého bude s ukážkami rádiovo riadených malých helikoptér, ktoré slúžia na natáčanie dokumentárnych záberov, sprevádzať skupina FLYMEDIA. Veľmi sa teším aj na bývalých moderátorov košického TOP Rádia Tarka – Annu Lemesányiovú a Marcela Siváka, s ktorými si zaspomínam na časy spred dvadsiatich rokov, kedy sa rozbiehalo vysielanie prvého súkromného košického rádia. Som zvedavý najmä na Tarka a jeho reakciu na zrekonštruovanú Malú scénu ŠD, na ktorej si pred viac ako pätnástimi rokmi zahral v jednom predstavení Štátneho divadla Košice. S Adélou Foldýnovou predstavíme aj zaujímavý projekt K.A.I.R. (Košice Artists in Residence), ktorý umožňuje košickým umelcom absolvovať rezidenčné pobyty v iných krajinách Európy,“ povedal o pripravovanom programe Milan Kolcun.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>