Pracovná ponuka: Metodik interaktívneho centra Steel Park

Košice – Európske hlavné mesto kultúry 2013, n.o. a Záujmové združenie právnických osôb Steelpark – Kreatívna fabrika vyhlasujú výberové konanie na pracovnú pozíciu:

Metodik interaktívneho centra Steel Park

Zamestnávateľ:

Košice – Európske hlavné mesto kultúry 2013, n.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto výkonu práce: Košice
  • Ponúkaný plat (brutto): 800 €
  • Predpokladaný termín nástupu: 01.05.2013
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

  • vedenie a rozvoj centra,
  • vedenie administratívnej agendy centra,
  • organizovanie návštev, školských výletov,
  • aktívna komunikácia so školami v meste Košice a okolitom regióne
  • propagovanie centra v meste a regióne, prípadne severné Maďarsko
  • pravidelný reporting
  • nadväzovanie spolupráce s inými vedeckými centrami
  • organizovanie sprievodných výstav z iných centier
  • aktualizácia textov na webovej stránke centra
  • tvorba projektov zabezpečujúcich trvalú udržateľnosť centra Steel Park

Iné výhody

  • služobný notebook
  • služobný mobil
  • zaujímavá práca v kreatívnom dynamickom tíme
  • medzinárodné kontakty

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

  • vysokoškolské, II. stupňa

Zameranie, odbor:

  • ekonomické zameranie výhodou

Prax v oblasti marketingu, z vedenia tímu a inštitúcie

  • výhodou

Znalosti

  • Jazykové znalosti:
    • Anglický jazyk – aktívne
    • Maďarský jazyk – výhodou
    • Administratívne a ekonomické znalosti:
      • Hospodárska korešpondencia – pokročilý
      • Počítačové znalosti – používateľ:
        • Microsoft Excel – základy
        • Microsoft Word – pokročilý
        • Microsoft PowerPoint – pokročilý
        • Vodičský preukaz
          • Skupina B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • organizačné schopnosti
  • reprezentatívne vystupovanie
  • time management
  • zodpovednosť
  • časová flexibilita
  • lojalita
  • prax z riadenia tímu alebo inštitúcie výhodou
  • prezentačné a komunikačné zručnosti
  • tvorba projektov na získanie ďalších finančných príspevkov
  • znalosti v oblasti kultúry
  • znalosti v oblasti audiovizuálnej techniky

Informácie o zamestnávateľovi:

Košice – Európske hlavné mesto kultúry, n.o. bola založená v r. 2008 potom, čo mesto Košice získalo tento prestížny titul.  Jednou z kľúčových investícii je rekonštrukcia bývalých kasarní na kultúrne centrum Kasárne/Kulturpark.

Informácie o interaktívnom centre Steel Park

Interaktívne centrum Steel Park bude sídliť v štvorpodlažnej budove v areáli kultúrneho centra Kasárne/Kulturpark na Kukučínovej ulici v Košiciach. Expozícia demonštrujúca výrobu ocele vzniká v rámci aktívnej spolupráce Mesta Košice, Košice – Európske hlavné mesto kultúry 2013, n.o., Technickej univerzity, Univerzity P. J. Šafárika, Slovenskej akadémie vied a hlavného garanta výstavy spoločnosti U. S. Steel Košice. Viac ako 50 interaktívnych exponátov je určených pre deti v školskom veku. Výstava pútavou formou kontinuálnej hry podnecuje kreativitu a zvýrazňuje dôležitosť cieľov – environmentálna zodpovednosť a bezpečnosť. Viac informácií  o projekte Steel Park nájdete na webovej stránke www.steelpark.sk.

Kontakt:

  • Žiadosti posielajte na adresu: steelpark@kulturpark.sk
  • Termín uzávierky prihlášok:  10. 4. 2013 do 12.00 hod.
  • Nevyhnutnou súčasťou Vašej žiadosti je:
  • životopis
  • motivačný list
  • stručná vízia fungovania Interaktívneho centra Steelpark (max. 2 strany formátu A4)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>