PRESSOV PAPARAZZI

Prešovskí „paparacovia” vystavia svoje fotky v Koral klube

V prešovskom Koral klube sa uskutoční výstava fotografií PRESSOV PAPARAZZI. Organizuje ju Regionálna organizácia Slovenského syndikátu novinárov (SSN) v Prešove a Koral klub Prešov. Predstaví sa na nej 16 novinárov a fotografov.

Vernisáž výstavy PRESSOV PAPARAZZI sa uskutoční v piatok 5. februára 2010 o 17. hodine v priestoroch Koral klubu, na Levočskej ulici č. 9 (budova Daňového úradu). Spestrí ju aj hudobná produkcia, o ktorú sa postarajú členovia skupiny Mloci. Výstava potrvá do 5. marca 2010.

Fotografie rozličného druhu a rôznej tematiky predstavia novinári a fotografi z Prešova. Medzi nimi bude však aj jeden Svidníčan (Maroš Černý zo Slovenského rozhlasu), člen Regionálnej organizácie SSN v Prešove. Medzi autormi z vyše desiatich slovenských médií nechýbajú ani profesionálni fotografi ako Gajdošová, Zamborský či Žarnayová, ale ani novinári, ktorí sa fotografii venujú skôr okrajovo.

Na vyše 70 vystavených snímkach sú zachytené rôzne veci – od zaujímavých ľudí, cez krajinky, koncerty, športové fotografie až po reportážne momentky.

Autori:

Žarnayová Mária, fotografka

Zamborský Viktor, fotograf, Prešovský večerník

Zakuťanský Peter, ePresov.com

Timková Ingrid, Korzár

Novotný Peter, Nový Čas

Muránsky Jozef, voľný novinár, člen SSN

Mudriková Kveta, SITA

Merčák Emil, ePresov.com

Kašický Ľuboš, Automagazín

Jacoš Ján, Prešovský Večerník

Halčák Jakub, publicista, člen SSN

Grejták Milan, Šarm

Gajdošová Petra, fotografka

Frank Michal, Korzár

Černý Maroš, Svidník, Slovenský rozhlas

Belej Martin, SME online – korzar.sk

Organizátori a autori ďakujú za podporu priaznivcovi novinárskej obce, podnikateľovi a športovému letcovi Jurajovi Penevovi, ako aj Jánovi Jedlákovi zo spoločnosti Foto Expres Prešov.

Autor tlačovej správy: Výbor Regionálnej organizácie SSN v Prešove

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>