Príďte na “dzivú” štefánsku zábavu

2013_8_7_vidiek_foto_t_bachura_12Pozývame vás do Kasární/Kulturparku na “dzivú”“ štefánsku zábavu s najlepšími domácimi DJmi.

Neseďte doma a príďte si s nami pripiť na Pištu! Spoločnosť vám budú robiť košickí „šráci” vili:AM (PPE), Stroon, Statasoul, Que (nvmeri) a Dead Janitor budú celý večer servírovať “našlapané sety”.

Stratasoul

je DJ a producent, ktorý vytvára vlastné tracky a DJ sety, ktoré čerpajú z hip-hopu, soulu, house a subbassových žánrov. Nedávno vydal svoje debutové EP Luvly Isles. V rámci Radio Head Award 2012 získal nomináciu v sekcii Hip Hop/Rap/RnB.

vili:AM

je hudobník, ktorého Košiciam ani netreba predstavovať. „Smažky” ho poznajú ako basáka kapely Puding Pani Elvisovej. vili:AM je tiež DJ, producent a remixér, ktorý „ničí” návštevníkov svojich akcií mixom broken-electro-punk-mutant-disca.

Stroon

je DJ, ktorý pochodil už väčšinu slovenských klubov a kultúrnych akcií. Vystupuje sám, ale aj s kapelami ako Puding Pani Elvisovej či Longital. Stroon je tiež multižánrový hudobník, hrá na vibrafóne a venuje sa produkcii vlastnej experimentálnej elektronickej hudby. Na konte má tri EP (Ruine Noire, Smithereens, Triple Farewell).

Dead Janitor

je producent a DJ. „Mŕtvy školník” má v sebe viac života, než by sa mohlo na prvý pohľad zdať. Pohybuje sa v kontinuálne permutujúcich polyrytmických štruktúrach niekde medzi IDM, elektronikou, fľašou Sava a gumenými rukavicami – nech to celé nepáchne stuchlinou.

Que

za menej známym pseudonymom sa skrýva Pišta z kapely nvmeri (predtým The Uniques). Za mixpult prináša poriadnu dávku energie, divokej hudby a nenapodobiteľné tanečné kreácie. Popri vlastnej produkcii a DJingu stál pri zakladaní takmer legendárnych Hochspannung! a Chunk-Foo nocí.

 

Mediálni partneri: Cassovia.sk, Zajtrajšie noviny – Váš bezplatný sprievodca kultúrou, Visit Košice, TV Region, Kosice.virtualne.sk, Mickosice.sk, kamdomesta

Vstupné: 4 eurá

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>