Úspešná dizajnérka poradí, ako na to

1380873_10202209811792476_431576957_nPozývame vás na zaujímavý seminár do Kasární/Kulturparku, ktorý bude zameraný na špecifiká tvorby grafického designu a grafickej identity pre kultúrne inštitúcie a kultúrne akcie. Vašou vstupenkou je jeden úsmev. Príďte si vypočuť skúsenosti i cenné rady lektorky Pavlíny Morháčovej, úspešnej grafickej dizajnérky.

Autorka vyrástla v Bratislave. V roku 2010 doštudovala na Katedre vizuálnej komunikácie VŠVU v Typolabe Pala Bálika. Počas štúdia absolvovala semester na holandskej HKU Utrecht. Štúdium zavŕšila projektom alternatívnej mapy Bratislavy MPBA, ktorá v rôznych obmenách funguje dodnes, už tretí rok. Momentálne je zamestnaná v Slovenskej národnej galérii a zároveň pracuje v slobodnom povolaní. Gro prác tvoria vizuály pre kultúrne podujatia (Wilsonic 2009, Anasoft Litera, Radio_Head Awards), centrá (A4 – nultý priestor a kolaboratívne Banská St a nica a KC Dunaj~) a publikácie výtvarníkov (Illha van Oijen, Katarína Hrušková, Illona Németh, Erik Šille, Daniel Fischer, Klaudia Kosziba…).

Stretneme sa o 13:00 v Kasárňach/Kulturparku v budove Alfa.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>