Výhercom srdečne blahoželáme!

Ďakujeme všetkým, ktorí sa v decembri minulého roka, počas nášho slovenského „turné” po piatich mestách, zapojili do dotazníkového prieskumu Košice 2013. Tých, na ktorých sa usmialo šťastie, odmeníme kolekciou kníh Sándora Máraia či voľnou vstupenkou pre dve osoby na podujatia organizované Košice 2013, n. o.

Zisťovali sme, ako projekt Európskeho hlavného mesta kultúry na Slovensku verejnosť vníma, čo o ňom vie a čo od neho očakáva. Formuláre postupne spracúvame a o výsledkoch vás budeme informovať.
Z každého mesta (Bratislava, Banská Bystrica, Žilina, Prešov , Košice) sme vyžrebovali jedného šťastlivca, ktorého potešíme kolekciou piatich kníh košického spisovateľa Sándora Máraia z vydavateľstva Kalligram. Srdečne blahoželáme Zuzane Hudákovej z Bratislavy, Milanovi Valockovi z Banskej Bystrice, Jane Gabrišovej zo Žiliny, Marte Juskovej z Prešova, Darine Dienovej z Košíc a Tomášovi Kubákovi, ktorý sa do prieskumu zapojil prostredníctvom elektronického formulára na www.kosice2013.sk

Ďalší výhercovia získavajú voľnú vstupenku pre dve osoby na všetky podujatia organizované neziskovou organizáciou Košice 2013 do konca tohto roku. Srdečne blahoželáme Dagmar Millerovej z Bratislavy, Mariane Vojdovej z Banskej Bystrice, Božene Gelatíkovej zo Žiliny, Márii Smolkovej z Prešova, Róbertovi Mižovi z Košíc a Slavomírovi Šusterovi, ktorý sa do prieskumu zapojil prostredníctvom elektronického formulára na našej web stránke.

Všetkým srdečne blahoželáme!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>