VÝZVA: Poďte so svojou firmou na Trade Mission

Podnikáte v kreatívnom odvetví, ktoré je spojené s architektúrou, módou, reklamou, interiérovým alebo priemyselným dizajnom? Chcete posunúť svoju produkciu na európsku úroveň? Ponúkame šancu dostať sa na Creative Trade Mission v Bilbau. Dvaja vybraní zástupcovia z dvoch kreatívnych subjektov (z každého jeden zástupca) dostanú možnosť odprezentovať svoj projekt firmám, ktoré sa môžu stať budúcimi partnermi, klientmi, dodávateľmi alebo dokonca investormi.

img_7142-copy

Projekt Creative Industry Toolkit 2013 podporí dva subjekty, ktoré prejavia záujem zúčastniť sa na Creative Trade Mission tak, že im uhradí cestovné náklady, ubytovanie na dve noci a účasť na medzinárodnom fóre pre kreatívny priemysel – Creativity Meeting Point v Bilbao. Stačí len prejaviť záujem a napísať email s krátkym predstavením svojho projektu na alexandra.jurikova@kosice2013.skTermín podania prihlášok je však už tento štvrtok (21. 2. 2013). Na Creative Trade Mission vás za to pošleme už od 19. 3. do 21. 3. 2013.  Na fóre Creative Meeting Point sa už tradične budú propagovať nové myšlienky, vytvárať kreatívne koncepcie a v rámci trade mission sa budú prostredníctvom neformálnych rozhovorov vytvárať nové partnerstvá a otvárať nové možnosti.

Pre viac informácií o trade mission kliknite tu INVITATION LETTER Creative Trade Mission Bilbao – 20-21 March.

Pre viac informácií o fóre kliknite tu.

zdroj: www.creativeindustry.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>